Toyota Yaris
1.5 Automaat Hybrid Active | Camera | Climate Control | Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 16.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.890,-
LEASEPRIJS: € 231,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.803,19 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Yaris |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Automaat Hybrid Active | Camera | Climate Control | Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 21 januari 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.339 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 231,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M4-61-65 |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.050 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor